Goodman Kancelaria Prawna

Odzyskaj opłaty likwidacyjne !
733 833 373

Obligacje GETBACK

getback-obligacje

 

OBLIGACJE GETBACK

JAK ODZYSKAĆ PIENIĄDZE

W wyniku zatwierdzonego przez sąd układu z wierzycielami spółka GetBack ma spłacić posiadaczy obligacji w 25 proc. w ciągu ośmiu lat. Co zatem z pozostałymi 75% kapitału zainwestowanego w ten toksyczny produkt ?

Kancelaria Goodman  od wielu lat zajmuje się skutecznie pomocą wszystkim poszkodowanym, którzy utracili oszczędności w wyniku nieuczciwych praktyk rynkowych jednej z największych grup finansowo-kapitałowych w kraju prowadząc ponad 500 postępowań sądowych o zapłatę.

Również w tym wypadku nie godzimy się na sposób rozwiązania problemu przez wypłatę konsumentom zaledwie 25% ich oszczędności, dlatego ruszamy z projektem GET-BACK 100%.

DECYZJA UOKIK :

Idea Bank wprowadzał w błąd

W dniu 1 sierpnia 2019 r. Prezesa UOKIK wydał niezwykle ważną dla wszystkich dochodzących sprawiedliwości decyzję, w której stwierdził stosowanie nieuczciwych praktyk rynkowych przez Idea Banku / oddział Lions Bank podczas sprzedaży obligacji GETBACK. Oznacza to, że każdy obligatariusz, który czuje się wprowadzony w błąd przez Idea Bank przy oferowaniu  obligacji GetBack, może dochodzić roszczeń w oparciu m.in. o art. 12 ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym. Co możemy odzyskać od banku ? Kwota roszczenia skierowanego przeciwko bankowi stanowić będzie szkoda stanowiąca pozostałe 75% utraconego kapitału powiększona o odsetki ustawowe za opóźnienie w wysokości dodatkowych 7% rocznie.

Rzecznik Finansowy :

bank stosował nieuczciwe praktyki

Również w ocenie Rzecznika Finansowego Idea Bank stosował wobec konsumenta nieuczciwą praktykę rynkową, sprzeczną z dobrymi obyczajami i w sposób istotny zniekształcającą zachowania rynkowe jako przeciętnego konsumenta przed nabyciem obligacji GetBacku. Bank w ogóle nie był uprawniony do rekomendowania powodowi oferty nabycia obligacji Getback, gdyż takie czynności nie mieściły się w statutowym zakresie działalności banku, o czym poszkodowany nie mógł wiedzieć.

Obligacje GETBACK : Proces sądowy

Reprezentujemy Klientów zarówno na etapie przedsądowym, prowadząc negocjacje z bankiem, który oferował obligacje Getback, a następnie na etapie sądowym – występując z pozwem o zapłatę odszkodowania stanowiącego równowartość pozostałej utraconej części kapitału w wyniku stosowania nieuczciwych praktyk rynkowych w czasie prezentacji produktu.

Wynagrodzenie kancelarii to w większości przypadków określony procent od wywalczonej dla Klienta kwoty.

Poproś o bezpłatną analizę sprawy wysyłając opis okoliczności zawarcia umowy oraz informacje na temat posiadanych obligacji na nasz adres e-mail: biuro@kancelaria.org lub zadzwoń do naszego eksperta tel. 784-902-595

Zadaj pytanie w sprawie obligacji GETBACK :
Polityka prywatności

Crafted by iCherry

Kancelaria Goodman.

Odszkodowanie za wypadek. Zadośćuczynienie za śmierć.

Zwrot opłaty likwidacyjnej. Porady prawne online.

Kancelaria Goodman

jest marką należącą do:

IBBL GOODMAN Sp. z o.o.

ul. Kalwaryjska 68, 30-504 Kraków

biuro@kancelaria.org

KRS: 0000513144,  NIP: 6793101376