Goodman Kancelaria Prawna

Odzyskaj opłaty likwidacyjne !
733 833 373

Odszkodowania

Kancelaria Odszkodowawcza

Odszkodowanie z OC sprawcy

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie z OC sprawcy wypadku ?
Ubezpieczyciele często zaniżają odszkodowanie wyceniając koszty naprawy według części zamiennych lub stawek robocizny w najtańszych lokalnych warsztatach. Stosują potrącenia amortyzacyjne ze względu na wiek pojazdu lub tzw. urealnienie na części zamienne. Kancelaria Odszkodowawcza jest w stanie pomóc uzyskać dodatkowe środki finansowe ze stłuczkę bez wchodzenia na długotrwałą drogę batalii sądowej z ubezpieczycielem. W zamian za dodatkowe środki finansowe poszkodowany przekazuje nam tylko prawo do dochodzenia dalszych roszczeń z tytułu szkody na drodze sądowej. Otrzymuje więc gotówkę bez żadnego ryzyka.

Kto może skorzystać dopłaty do odszkodowania?
Jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat Twój pojazd został uszkodzony w wyniku kolizji z winy innego kierowcy i z tego tytułu otrzymałeś odszkodowanie na podstawie wyceny przygotowanej przez ubezpieczyciela.

W jaki sposób mogę otrzymać dopłatę do odszkodowania?
Należy przesłać do Kancelarii Goodman na podany adres e-mail lub listownie wszelkie posiadane dokumenty na temat zaistniałej szkody, w tym kosztorys oraz decyzję o przyznanym odszkodowaniu. Po przeanalizowaniu dokumentów nasi pracownicy wycenią wartość możliwej dopłaty. Jeśli zaakceptujesz wysokość dopłaty to wyślemy do Ciebie komplet dokumentów do podpisu.

Na gotówkę nie trzeba będzie czekać dłużej niż 48 godzin od doręczenia nam kompletu podpisanych dokumentów.

Ale już raz dostałem odszkodowanie. Czy mogę ponownie?
Jest to jak najbardziej możliwe. Jeżeli analiza kosztorysu wykaże, że otrzymałeś za małe odszkodowanie to otrzymasz dopłatę do odszkodowania bez żadnego ryzyka. Dopłaty nie dostaniesz tylko jeśli szkoda miała miejsce więcej niż 3 lata wstecz lub podpisałeś ugodę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym

Dopłata do odszkodowania nie niesie ze sobą żadnego ryzyka dla osoby poszkodowanej. Przestaje ona być bowiem stroną  sporze z firmą ubezpieczeniową, a w jej miejsce wchodzi kancelaria odszkodowawcza Goodman.

Jeżeli nie jesteś zainteresowany natychmiastową dopłatą,  ponieważ chcesz uzyskać pełną kwotę odszkodowania na drodze sądowej, to skorzystaj z pomocy naszej kancelarii w sporze z ubezpieczycielem. Nasi prawnicy będą reprezentować Cię na wszystkich etapach postępowania za niewielki procent od wygranej kwoty odszkodowania.

Zaniżony kosztorys szkody prześlij na nasz adres e-mail biuro@kancelaria.org

 

Zadośćuczynienie za krzywdy i cierpienia odniesione w wypadku drogowym.

Odszkodowanie za śmierćWedług danych Komendy Głównej Policji w samym tylko 2013 roku na polskich drogach doszło do 35,4 tys. Wypadków.

Jeżeli zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym skontaktuj się z nami. Specjalizujemy się  w reprezentacji  ofiar wypadków drogowych w celu uzyskania dla nich należnej, godziwej rekompensaty finansowej za doznane cierpienia fizyczne i psychiczne.

Naszym Klientom oferujemy wyjątkową na rynku ofertę –

„Odszkodowanie bez ryzyka”

Polega ona na pokryciu wszelkich kosztów procesu (opłata od pozwu, zaliczki na poczet wynagrodzenia biegłego i inne ) oraz pokrycie kosztów adwokata lub radcy prawnego przez Kancelarię Goodman.

Honorarium dla Kancelarii Prawnej Goodman będzie płatne tylko pod warunkiem wygrania procesu sądowego i uzyskania dla Państwa należnego odszkodowania. Dzięki temu masz gwarancję, że sprawa zostanie poprowadzona z najwyższym zaangażowaniem. Otrzymasz także dedykowanego prawnika, który będzie informował Cię o każdym etapie sprawy.

W razie uszkodzenia ciała Kancelaria Prawna Goodman dochodzi od ubezpieczyciela roszczeń m.in. z tytułu:

  • koszty leczenia,
  • kosztów dojazdów na wizyty lekarskie,
  • odszkodowanie za utracone dochody,
  • zadośćuczynienie za doznane cierpienia,
  • renta z tytułu zwiększonych potrzeb,
  • odszkodowania za zniszczone przedmioty i odzież,
  • renty z tytułu całkowitej lub częściowej utraty zdolności do pracy zarobkowej.

W przypadku śmierci w wypadku drogowym dochodzimy następujących roszczeń :

  • zadośćuczynienia dla najbliższych członków rodziny zmarłego,
  • odszkodowanie za pogorszenie sytuacji życiowej,
  • renty dla osób, którym zmarły dobrowolnie i stale dostarczał środków utrzymania.

Zamów bezpłatną konsultację. Oddzwonimy !

Polityka prywatności

Crafted by iCherry

Kancelaria Goodman.

Odszkodowanie za wypadek. Zadośćuczynienie za śmierć.

Zwrot opłaty likwidacyjnej. Porady prawne online.

Kancelaria Goodman

jest marką należącą do:

IBBL GOODMAN Sp. z o.o.

ul. Kalwaryjska 68, 30-504 Kraków

biuro@kancelaria.org

KRS: 0000513144,  NIP: 6793101376