Goodman Kancelaria Prawna

Odzyskaj opłaty likwidacyjne !
733 833 373

Zalety Outsourcingu Prawnego

Jednym ze stale rosnących trendów na rynku usług prawniczych jest outsourcing prawny.

Outsourcing usług prawnych polega na powierzeniu świadczenia kompleksowych usług prawnych zewnętrznym firmom outsourcingowym zatrudniającym prawników różnych specjalności. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych zalet outsourcingu.

1 . Oszczędności

Najbardziej znaczącą zaletą outsourcingu jest minimalizacja kosztów obsługi prawnej przedsiębiorstwa. Obecnie, zamiast zatrudniać na etacie prawnika in-house lub doraźnie zlecać świadczenie usług kancelarii adwokackiej, przedsiębiorcy mogą efektywnie powierzyć stałą opiekę prawną firmie outsourcingowej za niewielką miesięczną opłatę abonamentową. Firmy mogą dzięki temu uniknąć stałych kosztów związanych z zatrudnianiem na etacie prawników w pełnym wymiarze czasu pracy. Przykładowy koszt godziny doraźnej pracy adwokata kształtuje się średnio w przedziale od 200-500 złotych, podczas gdy stały miesięczny koszt opłaty abonamentowej w Kancelarii Goodman wynosi zaledwie 99,00 złotych netto !

Dostęp do outsourcingu jest również istotny dla przedsiębiorców zatrudniających na etacie prawników z podstawową wiedzą prawniczą. Dzięki outsourcingowi przedsiębiorcy mogą wypełniać luki we własnych kadrach specjalistyczną wiedzą, której nie posiadają ich pracownicy etatowi ,czyli tym samym poszerzyć zakres ochrony prawnej o nowe gałęzie prawa.

2 . Specjaliści różnych dziedzin

Obecny rozwój poszczególnych dziedzin prawa sprawia, że bez wiedzy specjalistycznej tzw. „prawnik od wszystkiego” może nie być w stanie udzielić prawidłowej odpowiedzi ze względu na brak odpowiedniego doświadczenia. Tymczasem outsourcing prawny w Kancelarii Goodman umożliwia Klientowi jednoczesne korzystanie z wiedzy prawników wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach prawa.

3 . Szybkość działania

Kancelaria Goodman zatrudnia doświadczonych specjalistów z różnych gałęzi prawa, co pozwala uzyskać naszym klientom szybką i rzeczową odpowiedź na zadawane pytania. W odróżnieniu bowiem od niewielkich kancelarii składających się z jednego do kilku prawników posiadamy szerokie zaplecze specjalistów mogących szybko udzielić właściwe porady prawne.

W przypadku zwrócenia się z o poradę prawną do przypadkowego prawnika, jego czas poświęcony na właściwe zapoznanie się z tematem może wynieść nawet od kilku do kilkunastu godzin, a nawet kilku dni. Specjalista zrobi to kilkukrotnie szybciej. Tym samym, szybkość działania naszych specjalistów przekłada się na niskie koszty obsługi prawnej dla naszych Klientów.

Outsourcing prawny to zaoszczędzony czas i pieniądze.

Sprawdź szczegóły:

 

Polityka prywatności

Crafted by iCherry

Kancelaria Goodman.

Odszkodowanie za wypadek. Zadośćuczynienie za śmierć.

Zwrot opłaty likwidacyjnej. Porady prawne online.

Kancelaria Goodman

jest marką należącą do:

IBBL GOODMAN Sp. z o.o.

ul. Kalwaryjska 68, 30-504 Kraków

biuro@kancelaria.org

KRS: 0000513144,  NIP: 6793101376