Goodman Kancelaria Prawna

Odzyskaj opłaty likwidacyjne !
733 833 373

Umowa deweloperska

Kupujesz nieruchomość na rynku pierwotnym ? Umowa deweloperska ma być wkrótce podpisana ? Czy jesteś pewny, że twoje prawa są w niej należycie chronione ? Zanim podpiszesz umowę, zleć naszym prawnikom jej szczegółową analizę. Sprawdzimy czy nie zawiera niekorzystnych postanowień.

 

Umowa deweloperska

Analiza umowy deweloperskiej w Kancelarii Goodman to same zalety :

1. Bezpłatna wycena

W ciągu kilku godzin od złożenia zapytania otrzymasz wycenę sporządzenia opinii prawnej na temat przesłanej umowy deweloperskiej wraz z podanym numerem konta oraz linkiem do szybkiej płatności kartą kredytową przez system PayPal. Wycena zależy od ilości stron i czasu koniecznego do poświęcenia na szczegółowe zapoznanie się z wszystkimi zapisami umowy.

To od Ciebie zależy, czy akceptujesz wycenę czy też rezygnujesz z usługi.

2. Szybkość działania i niska cena

Nasz doświadczony zespół zawodowych prawników jest w stanie przygotować profesjonalną analizę umowy deweloperskiej do 48 godzin od momentu dokonania płatności. Przeciętny czas na otrzymanie opinii nie przekracza zwykle 24 godzin! Dzięki dużemu doświadczeniu w opiniowaniu umów deweloperskich oraz doskonałej znajomości katalogu klauzul niedozwolonych stosowanych przez deweloperów jesteśmy w stanie przygotować opinię poświęcając na to mniej czasu, niż prawnik który nie specjalizuje się w tym temacie. Dla klienta oznacza to niższą cenę, a zarazem większość szybkość działania.

3. Bez wizyty w kancelarii.

Największą zaletą zamówienia opinii prawnej na temat umowy deweloperskiej przez internet jest wygoda – opinię od naszego radcy prawnego lub adwokata uzyskasz bez wychodzenia z domu. Wszystko co potrzebujemy do działania to wzór umowy deweloperskiej, który bez problemu otrzymasz z biura sprzedaży mieszkań. Możesz również poprosić dewelopera o przesłanie umowy deweloperskiej bezpośrednio na nasz adres e-mail tj. biuro@kancelaria.org

4. Poufność

Gwarantujemy 100% poufność powierzonych nam informacji. Prawnicy Kancelarii Goodman na mocy obowiązujących zasad etyki radcy prawnego i adwokata są zobowiązaniu zachować w tajemnicy wszystkie informacje, o których dowiedzieli się od Klienta w związku z świadczeniem pomocy prawnej. Tym samym zarówno twoje dane osobowe jak i informacje o nieruchomości pozostają w tajemnicy pomiędzy nami.

5. Pytania dodatkowe

Unikamy zawiłego języka prawniczego, starając się wyjaśnić nasze wątpliwości w stosunku do umowy deweloperskiej językiem zrozumiałym dla każdego. Jeżeli jednak będziesz miał dodatkowe pytania, to w ramach świadczonej usługi możesz zadawać dodatkowe pytania uzupełniające bez dodatkowych opłat.

Formularz zamówienia :


Polityka prywatności

Crafted by iCherry

Kancelaria Goodman.

Odszkodowanie za wypadek. Zadośćuczynienie za śmierć.

Zwrot opłaty likwidacyjnej. Porady prawne online.

Kancelaria Goodman

jest marką należącą do:

IBBL GOODMAN Sp. z o.o.

ul. Kalwaryjska 68, 30-504 Kraków

biuro@kancelaria.org

KRS: 0000513144,  NIP: 6793101376